Gatuzo do vazhdimësinë: Jemi në grup “Champions”-i

Fitorja me Sasuolon në kampionat ka rikthyer qetësinë në kampin e Milanit, por kalendari është i…

Gatuzo: Kemi mungesa në sulm, por do të shpikim diçka. Konte? Nuk e mendoj fare

Xhenaro Gatuzo ka folur në konferencën për shtyp, përpara sfidës së nesërme kundër Sasuolos në transfertë.…

Gatuzo: Higuain më i forti në botë, Kutrone nuk duhet të nxitohet

Xhenaro Gatuzo ka folur në konferencën për shtyp përpara ndeshjes me Atalantën, ku ndalet te fitorja…

Zambrota: Gatuzo i duhuri për Milan, vjen i pari në Milanelo dhe largohet i fundit

Xhanluka Zambrota, i cili u aktivizua për katër sezone me Milanin, ka folur për “MilanTV”, ku…

Emanuelson: Nuk e harroj kur Ibrahimoviç hodhi Gatuzon në koshin e plehrave!

Zllatan Ibrahimoviç nuk është vetëm një sulmues fenomenal, por gjiganti suedez është i famshëm dhe për…

Gatuzo: Kujdes Xhekon, fitorja detyrim për… 60 mijë tifozët tanë

Milan pret Romën të premten në një përballje të fortë të javës së dytë të Serisë…

I sinqerti Gatuzo: Ançeloti mbetet mjeshtri, skuadra “merr flakë” kur flet Maldini

Milan dhe Xhenaro Gatuzo janë gati për të nisur sezonin e ri. Sfidë e vështirë në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online