Browsing Tag

Xhenaro Gatuzo

Gatuzo do vazhdimësinë: Jemi në grup “Champions”-i

Fitorja me Sasuolon në kampionat ka rikthyer qetësinë në kampin e Milanit, por kalendari është i ngjeshur dhe kuqezinjtë do të përballen për Europa League nesër me grekët e Olimpiakosit në “San Siro”. Lojtarët kanë nisur të flasin për…