“Kur stërvitesh me Mesin, fillon e dyshon tek aftësitë e tua…”

Leo Mesi është simbol i perfeksionit në futboll. Të stërvitesh me një lojtar të tillë mund…

Zyrtare | Holandezi largohet nga Barça, vjen dhe përforcimi i parë

Xhasper Cilesen është parë i veshur me uniformën e Valencias mesditën e sotme. Portieri ka kaluar…

Ajaksi refuzon dy oferta të Junajtid, zbulohen detaje mbi De Ligt

Mançester Junajtid ka hasur probleme të theksuara në mbrojtje gjatë këtij sezoni. Mbrojtja është e një…

20 milionë euro për një lojtar stoli, Barça fërkon duart

Barcelona është e gjitha e fokusuar me negociatat me Antuan Grizman, i cili së fundmi zbuloi…

De Gea i larguar, emra të frikshëm në listën e Junajtid

David De Gea ka shfaqur oshilacione të theksuara në mesin e katërkëndëshit të Junajtid me gafat…

“Bëj si them unë, jo si bëj unë”, katalanasi mesazh për De Ligt

Xhasper Cilesen është i zhgënjyer në Barcelonë. Portieri nuk ka arritur të zërë një vend titullari…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online