Browsing Tag

xhampaolo

Xhampaolo: S’më intereson rezultati, skuadra luajti mirë

Humbja 1 – 0 ndaj Benfikës nuk e ka shqetësuar aspak trajnerit e Milanit, Marko Xhampaolo. Në intervistën e dhënë në fund të takimit, tekniku italian vlerësoi lojën e skuadrës së tij dhe u shpreh i kënaqur me punën e bërë gjatë javëvë të…