Tjetër surprizë në “Wimbledon”, eliminohet Vavrinka

Surprizat nuk po kanë të ndalur në “Wimbledon”. Pas eliminimit të Dominik Tim, Sasha Zverev dhe…

Vavrinka surpriza e parë e “Roland Garros”, në çerekfinale e pret Federer

Boksieri zviceran Stanislav Vavrika ka befasuar numrin 6 të botës, grekun Stefanos Tsitsipas duke e eliminuar…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online