Browsing Tag

Vlore

Daja: Ne flasim me pikë! Licencimi? Çështje për drejtuesit

Trajneri i Flamurtarit, Ilir Daja, ka folur për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”, ku ka diskutuar fitoren e skuadrës së tij ndaj Teutës. I pyetur nga paneli i emisionit në lidhje me mundësinë e licencimit të klubit vlonjat, Daja…

“Pitbulli”, “Biberoni” dhe “Deputeti”: Musta…

Lojtarët e Flamurtarit nuk zhgënjejnë kurrë me postimet e tyre me doza humori në rrjetet sociale. Situata e rënduar me pagat ka prekur të gjithë futbollistët, por grupi qëndron i bashkuar dhe disa lojtarë mundohen të shtojnë optimizmin në…

Batha: Po na plaste zemra. Pagat? Pyesni presidentin

Mesfushori i Flamurtarit, Idriz Batha, ka folur për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” në përfundim të sfidës ndaj Tiranës. Futbollisti i skuadrës vlonjate u shpreh i kënaqur me fitoren e sotme, ndërsa shpjegoi dhe arsyen e formës…

Biletat në shitje, interes në Vlorë për Flamurtarin e ri

Sezoni i shkuar u mbyll me zhgënjim, por tre muaj shërbejnë si ilaç për të shëruar dhe kur ka një rindërtim me shpenzime po aq të mëdha sa në të shkuarën, të gjithë janë kuriozë të shohin si do të sillet Flamurtari i ri. Të dielën në…