Browsing Tag

vendimet

Disiplina: Laçit i hiqen tifozët, dënime pafund në të Dytën

Vendimet e Komisionit të Disiplinës për këtë javë të futbollit shqiptar sapo janë publikuar dhe nga Superiorja, vetëm Laçi është dënuar. Ekipi kurbinas do të luajë një ndeshje pa tifozë, për shkak të sendeve të hedhura në fushë në takimin e…

Vendimet | Disiplina masakron Tomorin, sa shumë pezullime

Komisioni i Disiplinës është mbledhur ditën e sotme, pasi Superiorja rikthehet të premten. Pas shqyrtimit të raporteve të bëra nga zyrtarët e ndeshjeve, janë marrë edhe vendimet për shkeljet e hasura gjatë fundjavës futbollistike. VENDIMET…