Browsing Tag

vavrinka

Tjetër surprizë në “Wimbledon”, eliminohet Vavrinka

Surprizat nuk po kanë të ndalur në “Wimbledon”. Pas eliminimit të Dominik Tim, Sasha Zverev dhe Stefanos Tsitsipas, emri tjetër “big” që u bashkohet listës së eliminuarve është numri 22 i botës Stanislas Vavrinka. Tenisti zviceran u mund…