Browsing Tag

Valon Behrami

Rikthimi i Behramit, vjen oferta e parë nga Zvicra

Valon Behrami është shumë pranë rikthimit në kampionatin zviceran. Kontrata e 34-vjeçarit me Udinezen ka mbaruar dhe me shumë gjasa klubi friulian s’do të aktivizojë opsioni e rinovimit të bashkëpunimit edhe për një sezon. Mediet…

Behrami flet si kapiten: Ja sekreti i Udinezes time

Udineze arriti një fitore të rëndësishme në Verona përballë Kievos, ku fitoi me rezultatin 0-2, duke u ngjitur në vendin e shtatë në renditje. Valon Behrami, i cili mban postin e kapitenit të friulanëve, ka folur për “TuttoUdinese.it” për…