Trofeu më i rëndësishëm i Valentino Rosit, Françeska s’ka konkurrencë

Tifozja më speciale e Valentino Rosit është padyshim e dashura e tij Françeska Sofia Novelo. Modelja…

MotoGP: Markez triumfon në Buriram dhe “prek” titullin e pestë, rikthehet Jamaha

Mark Markez ka fituar garën e Buriramit në MotoGP dhe është pranë fitimit të titullit të…

Rosi: Shtyrja e garës? Vendim i duhur, rrezikonim shumë

E djeshmja ishte një ditë e gjatë dhe e komplikuar për botën e MotoGP. Gara e…

Spektakël i Dukatit, triumfojnë edhe në Austri

Një triumf i madh për Horge Lorencon në garën e Moto GP së Austrisë. 31-vjeçari me…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online