Browsing Tag

valdes

Rikthehet në shtëpi, Barcelona prezanton Viktor Valdez

Viktor Valdez u tërhoq nga futbolli gushtin e vitit 2017. Ish-portieri i Barcelonës dhe i Spanjës luajti sezonin e fundit të karrierës me anglezët e Midëllsbrou. Pas dy vitesh pushime 37-vjeçari ka vendosur t'i rikthehet futbollit, kësaj…