Browsing Tag

USL

Zguro shkëlqen në USL, votohet si mbrojtësi më i mirë

Vangjel Zguro u largua nga Kukësi në muajin janar dhe u transferua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku po aktivizohet rregullisht me Chattanooga Red Wolves SC në USL. Mbrojtësi pogradecar ka bërë paraqitje të mira dhe është përfshirë…

Futboll dhe Kanabis, një klub në Las Vegas i bashkon të dyja

Las Vegas Lajts është një klub futbolli, i cili është krijuar vetëm një vit e gjysmë më parë. Ekipi luan në “USL Championship” në Amerikë, që është një ligë që është krijuar që në vitin 2011. Deri këtu është çdo gjë korrekte dhe e…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online