Lotët dhe pengu i Suarez: Eliminim i padrejtë, ja si doja të godisja

Luis Suarez nuk do e harrojë lehtë ndeshjen e mbrëmjes së kaluar kundër Perusë. Dy kombëtaret…

VIDEO | Bëri gabimin fatal, Suarez nuk e përmban veten!

Uruguai nuk ia doli që të kualifikohej në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës përballë Perusë. Ndeshja…

VIDEO | Tragjedi e VAR-it, Uruguai eliminohet nga penalltitë!

Uruguai dhe Peruja zhvilluan një ndeshje çerekfinale të shkëlqyer, të luftuar deri në sekondat e fundit…

“Nejmar ka karizmën për ta kaluar këtë moment. Barça? Ai e di çfarë po bën”

Marrëdhëniet midis Edinson Kavanit dhe Nejmar nuk kanë qenë kurrë të mira, madje “shkëndijat” mes dy…

VIDEO | Mijoshi ndal Uruguain, polemika për një penallti

Uruguai dhe Japoni dhuruan spektakël, por në fund nuk kishte fitues. Një ndeshje me mjaft ritëm…

VIDEO | Uruguai “luan” me Ekuadorin, Kavani realizon një perlë

Dominim total, raste të shumta dhe katër gola të shënuar. Uruguai kalon me “poker” Ekuadorin dhe…

“Çnjerëzore mënyra se si më trajtuan, ia dola falë psikologut!”

Luis Suarez vazhdon të jetë një sulmues rebel, i cili reagon gjithmonë nga provokimet e kundërshtarëve,…

Nejmar dhe mërzi, Brazili e Uruguai shtyjnë kohën në Angli

FIFA dhe UEFA nuk e kanë keq kur thonë që Nations League duhet patjetër, për të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online