Ndryshime të mëdha te Barcelona, pesë lojtarë me valixhe në duar!

Fundi i këtij sezoni ishte një makth i vërtetë për Barcelonën, që ishte pretendent për të…

Barça në vështirësi për De Ligt, problem bëhet… kampioni i Botës!

Barcelona pak kohë më parë zyrtarizoi blerjen e Frenki De Jong nga Ajaksi për plot 75…

Makthi i dëmtimeve s’ka të ndalur, mbrojtësi i Barcelonës mbyll sezonin

Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umiti, ka kaluar një ndër sezonet më të vështira të karrierës së…

Barça-Umtiti drejt ndarjes, sirena angleze për kampionin e Botës

Samuel Umtiti ka arritur të rikuperohet pas disa muajve mungesë, por situata që ka gjetur nuk…

Arsenali bën gati milionat, synohen Alaba dhe Umtiti

Skuadra e Arsenalit po mbyll një sezon disi pozitiv deri më tani, pasi me Unai Emeri…

Grizman: Boll më me Barcelonën, i kam thënë njëherë fjalët e mia!

Fjalët për një transferim të mundshëm te Barcelona kanë acaruar jo pak sulmuesin e Atletiko Madridit,…

De Ligt drejt Barcelonës, transferimi i tij “djeg” Kampionin e Botës

Barcelona zyrtarizoi pak kohë më parë blerjen e Frenki De Jong nga Ajaksi për 75 milionë…

U shpall kampion bote, Barcelona i thotë të largohet

Të jesh pjesë e kombëtares kampione bote mund të klasifikohesh si një prej lojtarëve më të…

Merr fund pritja, ylli i Barcelonës lë infermierinë pas tre muajsh

Barcelona e këtij sezoni ka qenë një makineri golash e papërmbajtshme, kjo falë formës së Lionel…

Goditje e rëndë për Barcelonën, mbrojtësi mbyll sezonin

Epidemia e dëmtimeve që ka kapur klubin e Barcelonës nuk po ndalet. Lojtari më i fundit…

Qetësohet Barcelona, Umtiti mëson shkallën e dëmtimit

Samuel Umtiti pësoi një dëmtim në gju në takimin me Leganes dhe fillimisht u mendua se…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online