Legjenda Hënes jep sinjale largimi, ja kur do vendos

E ardhmja a Uli Hënes si president i Bajernit është drejt fundit. Legjenda e klubit bavarez…

Grizman te Bajern? Presidenti Hënes i “vë kapakun”

Edhe pse merkato e verës ende nuk ka filluar Bajerni i Mynihut i ka finalizuar me…

Odoi dhe portieri i ri, Hënes zbulon prapaskenat e merkatos

Dëmtimi i rëndë i talentit të Çelsit, Kalum Hudson-Odoi nuk ka zbehur aspak interesin e drejtuesve…

Hënes shuan ëndrrën e tifozëve: Nuk kemi para për këtë lojtar!

Bajerni Mynihut ka bërë dy blerje të mëdha akoma pa filluar merkatoja verore. Lukas Hernandez dhe…

Hames bëhet “mollë sherri”, Hënes dhe Rumenige nuk pajtohen

Bajerni i Mynihut pagoi 12 milionë euro në gushtin e 2017-ës për ta huazuar për dy…

“Kur Guardiola do lojtar 100-milionësh, hapet pak rubineti i gazit”

Përfshirja e sheikëve nga Lindja e Mesme pa dyshim e ka bërë futbollin më të pasur.…

Bajerni hap thesin, Hënes: Do rinovojmë ekipin. Rodrigez? Ja kush vendos

Bajerni i Mynihut do të bëjë një merkato të fuqishme në verë. Ekipi bavarez po lufton…

Kaos te Bajerni: Shansi i fundit për Kovaç, ka përplasje mes legjendave

Bajerni i Mynihut ndodhet në një situatë shumë të vështirë, ndërsa Niko Kovaç është pranë shkarkimit.…

Revolucion në Bundesligë dhe Kahn president i Bajernit

Bajerni i Mynihut nuk po kalon një periudhë të mirë dhe djemtë e Kovaç renditen në…

Hënes është i prerë: Ne verë ka revolucion, në dimër…

Presidenti i Bajern Mynihut, Uli Hënes, ka folur për faqen e klubit në lidhje me gjendjen…

Humbje, zhgënjim dhe… birrë! Tifozët e Dortmundit tallen me dyshen e Bajernit

Dortmundi dhe Bajerni i Mynihut dhuruan një ndeshje fantastike gjatë pasdites së djeshme. Pjesa e parë…

Hënes e ofendoi, Bernat i jep një përgjigje plot klas

Të premten e shkuar bëri bujë një konferencë e jashtëzakonshme për shtyp, ku drejtuesit më të…

Bajerni nuk duron më: Kërkojmë respekt, ne i mbrojmë lojtarët tanë

Bajerni i Mynihut po has vështirësi në këtë fillim sezoni. Katër ndeshje pa fituar mes kampionatit…

Mateus ia vë fajin drejtuesve: Ja gabimi i pafalshëm!

Ish-lojtari i Bajernit dhe kombëtares gjermane, Lotar Mateus, nuk është kursyer në kritikat e tij ndaj…

Hënes, i qartë me PSG-në: Paguani dhe mbrojtësi është i juaji!

Zherom Boateng kërkon largimin nga Bajerni dhe Uli Hënes i rikthehet dhe një herë pistës së…

Hënes mbyll derën: Levandovksi ta harrojë largimin!

Nëse për Boateng Bajerni është dakord për ta shitur nëse paguhen 50 milionë euro, ndryshon puna…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online