Browsing Tag

Uanda Nara

Interi pranë vendimit, Ikardi ka dy opsione tunduese

Mauro Ikardi dhe Inter i kanë këputur të gjitha fijet e marrëdhënies së tyre. Klubi është shumë i acaruar me sjelljen e sulmuesit dhe përtej cilësive të tij në fudhën e blertë, nuk e do më në skuadër. Antonio Konte ja ka bërë të qartë…

Zaneti këshillon Uanda Narën: Trego respekt

Tek Interi të gjithë po mendojnë për rinovimin e Mauro Ikardit. Argjentinasi ka një klauzolë largimi prej 110 milionë eurosh dhe drejtuesit e klubit i zikaltër po përpiqen të negociojnë një marrëveshje të re. Pak ditë më parë agjentja…