VIDEO | Ikardi surprizon Vandën, dhuratë luksoze për ditëlindje

0

Uanda Nara është një prej personazheve që tërheq jo pak audiencë në Itali e jo vetëm. Bashkëshortja, por edhe menaxherja e Mauro Ikardit festoi ditëlindjen fundjavën e shkuar dhe nuk kishte si të mungonte dhe dhuratë e shtrenjtë nga sulmuesi i Interit.

Ikardi kishte menduar që t’i dhuronte një makinë e cila vlen rreth 200 mijë euro bashkëshortes së tij. Kapiteni i zikaltërve i ka dhuruar Uandës një makinë të tipit “Bentley” ngjyrë të zezë, me targë të personalizuar.

Çifti duket se është mjaft i lidhur dhe se Uanda është mjaft e kënaqur nga kjo dhuratë, të cilën e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagra.

View this post on Instagram

?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.