Browsing Tag

tungara

Sulmuesi i Flamurtarit këput ligamentin, do mungojë gjatë

Në verë u rikthye nga Liria e Prizrenit, ku ishte lënë në huazim dhe të gjithë prisnin që sivjet të kishte më shumë hapësira. Por lajmi i parë që mësohet për Abduljae Ibrahim Tungara është ai i operimit në gju. Lojtari nga Mali ka…

Tungara sot në Vlorë, firmos kontratë 3-vjeçare

Ibrahim Tungara të premten do të bashkohet me skuadrën, por stërvitjen e parë lojtari do ta zhvillojë në Veria të Greqisë. 18-vjeçari nga Mali mbërrin në Rinas sot në orën 8:00 dhe menjëherë do të udhëtojë drejt Vlorës, për të zyrtarizuar…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online