Transferta më e gjatë në botë, rekordi vjen nga kampionati australian

Kampionati australian i futbollit “A League”, nuk ka shumë me ç’të krenohet, por të paktën në…

Lëvizjet më të çuditshme te merkatos së verës

Merkatoja e verës ka mbaruar dhe pothuajse të gjithë lojtarët e lirë kanë firmosur gjatë javës…

“Çështja Çinari”, vjen reagimi nga pala spanjolle

Transferimi i Erald Çinarit te Deportivo Alavesh, është bërë një çështje problematike në Shkodër. Vllaznia pretendon…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online