Interi befason Juven dhe Milanin, zbulohet plani për të marrë Tonalin

Sandro Tonali është një ndër emrat më të përfolur, me talentin që kërkohet nga ekipet më…

Milani favorit për Tonalin, Breshia i tregon “faturën” kuqezinjve

Sandro Tonali është një ndër emrat më të përfolur në Itali, me talentin që është kthyer…

Tonali ka një çmim fillestar, Çelino zbulon kushtin e transferimit

Sandro Tonali është një nga të rinjtë që ka marrë vëmendjen e klubeve kryesore në Serinë…

Një “Pirlo i ri” për Milanin, kuqezinjtë në sulm

Milani kërkon një mesfushor qendror dhe gjatë ditëve të fundit janë lakuar shumë emra. Paredes, Rabiot…

Mançini i ka “alergji” pykat, merr përforcime nga… Serie B

Kombëtarja italiane pret më 17 nëntor në “San Siro”, Portugalinë. Kampionët në fuqi të Europës vijnë…

Mançini hedh sytë nga Serie B, surpriza është kolegu i Ndojit

Kombëtaren italiane  e pret një finale më 17 nëntor, kur do të presin në “San Siro”…

Milani kërkon kolegun e Ndojit, “ankandi” sapo ka filluar

Në Serie B vit pas viti dalin talente që tërheqin interesin e klubeve të mëdha italiane.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online