Browsing Tag

Tomas Tuchel

PSG vendos, zbulohet e ardhmja e Tuhel

PSG ka marrë një vendim në lidhje me Tomas Tuhel. Trajnerit gjerman i përfundonte kontrata me kampionët e Francës në verën e vitin të ardhshëm, por ai do të qëndroje më shumë në kryeqytet. Palët kanë rënë dakord për rinovimin e kontratës…

Tuhel sfidon idhullin e tij: Frymëzohem nga Ançeloti!

Mbrëmjen e nesërme do të luhet një tjetër supersfidë në një nga grupet më të forta të këtij viti në Champions. Bëhet fjalë pikërisht për grupin C, ku PSG dhe Napoli do të përplasin "brirët" mes tyre në "Parc des Princes". Në kuadër të…