Browsing Tag

Tebas

La Liga transferohet në SHBA, fillon fushata e marketingut

Disa muaj më parë, presidenti i La Ligas, Havier Tebas, u shfaq shumë krenar kur arriti marrëveshjen multimilionere me një kompani amerikane për zhvillimin e ndeshjeve të kampionatit spanjoll në qytete të ndryshme të SHBA-së. Të shumtë…

La Liga në SHBA, ndërhyn qeveria spanjolle dhe UEFA

Marrëveshja e presidentit të La Ligës, Havier Tebas, me një kompani amerikane për zhvillimin e ndeshjeve të kampionatit spanjoll në Amerikë ka marrë një goditje të fortë.  Lajmi bëhet i ditur nga gazeta sportive “MARCA”, sipas së cilës…

“PSG-ja dhe Siti po e shkatërrojnë futbollin”

Në La Liga nuk do ta harrojnë kurrë largimin e Nejmarit nga Barcelona. Sulmuesi verën e shkuar u shit për shifrën rekord 222 milionë euro te PSG-ja në kampionatin francez dhe kjo padiskutim që i ka prishur shumë punë La Ligës dhe këtu bëhet…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online