Më i shpejti i Bundesligës është një kroat, spikat edhe ylli shqiptar

Një studim i bërë nga media gjermane “SPORTBILD”, ka zbuluar se cilët janë lojtarët më të…

Syle: E meritoj vendin e titullarit, te Bajerni një gabim të dërgon në stol

Niklas Syle ka fituar “betejën” me Zherom Boateng dhe tani është një titullar i padiskutueshëm i…

Ndryshim hierarkie te Bajerni, Kovaç merr vendimin

Zherom Boateng ishte shumë pranë largimin nga kampionët e Gjermanisë, por kërkesat e larta që drejtuesit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online