Browsing Tag

Superiore moshat

MOSHAT | Partizani fiton derbin e madh, Tirana të voglin

Partizani ka marrë kryesimin në grupin A të të rinjve. Të kuqtë festuan sot në derbi me Tiranën e përforcuar me Muçin e Çelhakën që janë edhe pjesë të ekipit të parë. Muçi madje ka shënuar i pari për bardheblutë, por Xhika dhe Çela me…