Aston Vila tjetër nivel, tenton kampionin e Evropës

Aston Vila luante në Championship sezonin e kaluar, por këtë verë është klubi që ka harxhuar…

Vëllai luajti baste sportive, federata pezullon Starrixh

Futbollisti anglez, Dainel Starixh është dënuar nga Federata Angleze me pezullim nga futbollit për shkak se…

“Paguaj çdo shumë, vetëm ma ktheni”, grabitësit rrëmbejnë qenin e Starrixh

Daniel Starrixh kishte zgjedhur që t’i kalonte pushimet në Kaliforni. Mirëpo, shtëpia ku po qëndronte futbollisti…

Premier Liga e pamëshirshme, ja formacioni i lojtarëve të padëshiruar

Premier League është kampionati më i ndjekur dhe më i fortë në botë, prandaj dhe ekipet…

Nisin spastrimet te kampionët e Europës, Klop nuk i do në skuadër

Liverpul përfundoi festën e titullit kampion Evrope dhe tani do i duhet të nisë pregatitjet për…

Starrixh i jep fund në Angli, vijnë oferta nga dy kontinentet

Kontrata e Daniel Starrixh me Liverpulin do të mbarojë në fund të këtij sezoni. Sulmuesi anglez…

Starrixh nën hetim, dyshohet se ka dhënë informacion për bastet

Një futbollist nuk është e logjikshme që të luajë baste, pasi është vetë një aktor dhe…

Luajti baste sportive, sulmuesi i Liverpulit rrezikon pezullimin 1-vjeçar

Federata angleze e futbollit ka njoftuar ditën e sotme se lojtari i Liverpulit Daniel Starrixh ka…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online