Browsing Tag

Sowe

Me Champions, Soue qëndron te Skënderbeu

Sulmuesi kryesor mund të vazhdojë të luajë në Europë, nëse konfirmohet pjesëmarrja në Champions. Drejtuesit janë në kontakte me Kievon   Golashënuesi më i mirë i Superligës, Ali Soue, ka dy ditë që ka udhëtuar drejt Gambias. Ai ka…

Ali Soue e nis nga stoli, Vila titullar për Skënderbeun

Skënderbeu do të zbresë sot në fushë me disa mungesa, kryesisht për arsye dëmtimi. Mungesa më e madhe është ajo e sulmuesit Ali Soue, i cili ka pasur probleme dhe do të jetë në stol, pasi ka pasur një farë përmirësimi. Në mungesë të tij, si…

Ali Soue: Për fat Latifi shënoi në Zagreb, përndryshe…

Sulmuesi kryesor i Skënderbeut mendon se skuadra e tij është në gjendje ta kalojë Dinamon e Zagrebit, pasi ka motivimin dhe kualitetin që duhet Leonard Trebicka Në Zagreb zhvilloi një ndeshje të mirë, edhe pse ishte e para me fanellën…

Skënderbeu gjen sozinë e Ekubanit, nga Kievo vjen Soue

Godet Skënderbeu: klubi korçar ka arritur të sigurojë shërmbimet e sulmuesit Ali Soue nga Kievo. Bëhet fjalë për një sulmues nga Gambia, 23 vjeç, i cili luan prej vitesh në Itali. I rritur te Kievo, duke debutuar që në moshën…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online