Browsing Tag

solskajer

E ardhmja e Pogba, Solskjaer i vë “vulën”!

Pol Pogba është një nga dilemat më të mëdha të kësaj merkato. Mesfushori francez është i lidhur ngushtë me një kalim te Reali i Madridit, por deri më tani, nuk ka pasur akord me klubit madrilen dhe “Djajve të kuq”. Sot, pas sfidës…

Herrera: Mund të mposhtim çdo ekip, sa ndryshe me Solskjaer!

Ander Herrera është sërish pjesë fikse e formacionit të Mançester Junajtid. Emërimi i Ole Gunar Solskajer në krye të Mançester Junajtid ka ndryshuar krejtësisht filozofinë e lojës së “djajve të kuq” dhe këtë gjë e pranon vetë spanjolli në…