Browsing Tag

Simone Inzagi

Lacio nuk vendos limite, bonusi zbulon ëndrrën bardhekaltër

Simone Inzagi do të jetë trajner i Lacios deri në vitin 2021. 43-vjeçari ka filluar të drejtojë moshat e kësaj skuadre e më pas ekipin e parë, ku ka katër vite. Lacio ka bërë shumë mirë me të në stol, duke fituar Kupën e Italisë dhe…

Çmimet e Serie A, shpallen fituesit e “Pankinës së Artë”

Në Koverçiano, qendrën stërvitore të kombëtares italiane, janë ndarë çmimet e trajnerëve më të mirë të sezonit të kaluar. Maks Alegri është shpallur trajneri fitues i “Pankinës së Artë” të Serie A për sezonin e kaluar. Trajneri i…

E ardhmja e Milinkoviç-Saviç? Inzagi u jep fund dilemave

Lacio pret Napolin në Olimpiko në ndeshjen e parë të sezonit të ri. Sfida zhvillohet të shtunën në mbrëmje dhe trajneri i Lacios, Simone Inzagi, në konferencën për shtyp para sfidës hapëse, komenton situatën e mesfushorit Milinkoviç-Saviç.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online