Gola dhe tension, pasditja absurde e sulmuesve të Kukësit

Kukësi, edhe pse fitoi sot me Kastriotin dhe ka realizuar misionin e parë vendosur nga klubi,…

Çfarë lufte për “Këpucën e Artë”, dopieta e Rexhinaldos vendos

  Në kampionatin shqiptar të futbollit, gara për titullin kampion mori fund disa javë para fundit,…

Ylli Shameti mbyll sezonin, alarmon edhe “ylli” i mesfushës

Sa shumë probleme me dëmtimet të Kukësi këtë sezon. Skuadra verilindore ka qenë ajo që ka…

Shkurtaj: Unë dhe Rexhinaldo plotësojmë njëri-tjetrin, dua të jem i pari

Sulmuesi i Kukësit, Vasil Shkurtaj, shënoi dy golat vendimtar në fitoren 2-0 përballë Tiranës, duke i…

Vata: E bëni Superioren si Premier Liga, Shkurtaj një lojtar normal

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, Rudi Vata, ishte pjesë e emisionit “Procesi Sportiv” në “Top Channel”. Shkodrani…

Dëmtim “fotokopje”, edhe Shkurtaj e pëson si Kordeiro

E kur mendohej se skuadra e Kukësit më në fund ishte e plotë pas rikthimeve të…

Cungu: Kampionati s’ka mbaruar, ja pse Rexhinaldo dhe Shkurtaj s’luajnë dot bashkë

Trajneri  i Kukësit Armando Cungu foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”, në përfundim të…

VIDEO| Cungu s’bindet, por Rexhinaldo-Shkurtaj duket një binom perfekt

Ardhja e Vasil Shkurtajt te Kukësi tronditi jo pak pozitat e sulmuesit mozambikas, Rexhinaldo, që ka…

Luftëtari “piketon” pasuesin e Shkurtajt, synohet një irlandez

Luftëtari shiti Vasil Shkurtajn te Kukësi dhe tani drejtuesit e skuadrës gjirokastrite janë vënë në kërkim…

Xhemaili i bindur për një vend titullari, Shkurtaj flet për Rexhinaldon

Sulmuesi Vasil Shkurtaj dhe mbrojtësi më i ri i verildonrëve, Faton Xhemaili kanë folur sot për…

Firmosin Shkurtaj e Rroca, Gjici paralajmëron rivalët me këtë deklaratë

Kukësi ka prezantuar ditën e sotme dy blerjet e para të merkatos së dimrit. Eduart Rroca…

Ankand për Vasil Shkurtajn, sulmuesi ka një kusht

Vasil Shkurtaj dhe Luftëtari mund të ndahen në muajin janar dhe për shërbimet e tij interesohen…

Kukësi bën goditjen e dytë, e zbulon presidenti Gjici

Ashtu si çdo edicion, Kukësi pretendon titullin kampion. Presidenti Gjici nuk kursehet aspak dhe mendon që…

Jo vetëm Shkurtajn, Partizani do edhe një tjetër nga Luftëtari

Partizani synon që ta mbyllë të paktën me këtë diferencë pikësh gjysmën e parë të kampionatit,…

Gjysma e Superiores do Shkurtajn, Tavo e ndan mendjen

Vasil Shkurtaj është një nga lojtarët më të kërkuar në Superiore. Sulmuesi është shënuesi më i…

Shkurtaj: Dua të luaj jashtë, Abazaj e Bregu ishin ndryshe

Vasil Shkurtaj nuk arriti që të kthente një gol në fundin e ndeshjes, edhe pse kishte…

Zyrtare, Shkurtaj firmos për Luftëtarin

Vasil Shkurtaj prek Superioren, pas shumë vitesh duke u endur nëpër Europë. Nga Greqia, në Portugali,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online