Zyrtare, Shkurtaj firmos për Luftëtarin

0

Vasil Shkurtaj prek Superioren, pas shumë vitesh duke u endur nëpër Europë.

Nga Greqia, në Portugali, Holandë e së fundi Qipro, Shkurtaj tashmë firmos dhe prezantohet si përforcimi i ri i Luftëtarit, që bën një goditje të madhe.

Shkurtaj, tashmë 25 vjeç, ka qenë pjesë e kombëtares U-21 dhe ka ka qenë edhe në fokusin e kombëtares A, por nuk ka pasur shumë fat në karrierë dhe sezonin e shkuar pati edhe një dëmtim, por është kthyer në formë optimale.

E kërkonin edhe Vllaznia e Kukësi, por vlonjati ka preferuar qetësinë e Gjirokastrës, ku mund të bëhet pikë referimi në sulmin bluzi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online