Shkumbini i ri nis nga Bano, ja plani

Pas rënies në Kategorinë e Dytë, peqinasit po mendojnë për ringritjen e ekipit dhe kthimin në…

Shkumbini “rrëmben” pikë në Kuçovë

Naftëtari ka bërë një hap fals në shtëpi duke barazuar me Shkumbinin. Një takim ku gjithçka…

Tirana “show”, Shkumbini turpërohet në Peqin

Tiranë e frikshme, ose më saktë, Tirana që pritej. Bardheblutë nuk ishin të aftë të mbijetonin…

Shkumbinin e nderon Hasanaj ndaj Turbinës

  Shkumbini 1 Turbina    0 Shënues: Hasanaj 52′ Shkumbini: Ajazi, Bërdufi, Dervishi, Musaku, Isai, Meta,…

Shkumbini e nis ndaj Bylisit, lista e re me pak përforcime

Sot, Shkumbini do të zbresë në fushën e lojës për ndeshjen e parë në kampionat. Sfida…

Shkumbini në kaos, lojtarët gati “valixhet”

Peqinasit janë në kaos total dhe askush nga krerët më të lartë, duke filluar që nga…

Egnatia “përmbyt” Shkumbinin

Në kulmin e thatësirës së kësaj vere, rrogozhinasit dëfrehen me peqinasit, të cilëve u janë larguar…

Miqësorja me Shkumbinin, Turbina “takohet” me fitoren

Befason Turbina, që duket se po punon mirë këto javë dhe dje ka fituar 1-0 në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online