Browsing Tag

Shehaj

E donte Kamza, Shehaj: Te Teuta prej Maganit

Sulmuesi vlonjat do të jetë pjesë e skuadrës durrsake, teksa ka refuzuar të rivihet sërish nën urdhrat e Ramadan Ndreut, ish-trajnerit të tij te Kastrioti Eksodi te skuadra e Teutës ka përfunduar dhe tashmë durrsakët kanë nisur…

Ardit Shehaj lë bregdetin vlonjat për atë durrsak

Para pak ditësh Ardit Shehaj ndërpreu marrëdhëniet me Flamurtarin, duke mos rinovuar, pas një jete kuqezi, me një pauzë të vogël në vitet 2012-2013. Sulmuesi 26-vjeçar vjen nga një sezon mjaft pozitiv, sepse luajti rregullisht dhe…

Shehaj, besnik i Flamurtarit: Do jemi protagonistë

Në një Flamurtar që shpeshherë gjatë viteve të fundit ka ndryshuar jo pak sa i përket organikës, ka lojtarë të cilët vijojnë t’i mbeten besnikë skuadrës kuq e zi. Ardit Shehaj, mesfushori që luan edhe si sulmues, është një nga lojtarët që…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online