VIDEO | Pendesë pas faullit makabër, francezi i kërkon falje talentit të Liverpulit

Qendërmbrojtësi i Sevijës, Joris Njanjon, u bë protagonisti i një faulli të rëndë në miqësoren e…

VIDEO | Sevija s’njeh ndeshje miqësore, “sakatohen” lojtarët e Liverpulit

Ndeshja e zhvilluar ditën e djeshme midis Liverpulit dhe Sevijës nuk ka ngjasuar aspak me një…

30 milionë euro nga Spanja, Zijesh refuzon ofertën

Hakim Zijesh ishte një ndër lojtarët kyç të suksesit të Ajaksit gjatë sezonit që lamë pas.…

Dëshira e fundit e Interit, një spanjoll për të zëvendësuar Perishiç

Ivan Perishiç është drejt largimit nga Interi. Kroati e ka shprehur gjithmonë dëshirën për të luajtur…

VIDEO | Pas Valencias bie edhe Sevija, fitore jetike për Zhironën

Sevija ka bërë një hap pas për objektivin Champions. Ekipi andaluzian është mposhtur në transfertën e…

VIDEO | Sevija hap merkaton, blen të birin e legjendës rumune

Klubi i Sevijës ka arritur marrëveshjen për transferimin e talentit rumun Ianis Haxhi nga klubi i…

Zyrtare | Sevija mposht Liverpulin, firmos goleadori i Europa League

Sevija ka zyrtarizuar blerjen e sulmuesit të Red Bull Salcburg, Munas Dabur. Futbollisti arabo-izraelit do t’i…

ZYRTARE |Kishte klauzolë 60 milionë euro, Barça e shet për 1

Barcelona ka zyrtarizuar largimin e Munir El Hadadit. Sulmuesi largohet drejt skuadrës së Sevijës që ka…

VIDEO | Barça rimerr kreun, por vëmendja është e gjitha te Mesi

Barcelona rigjen fitoren në La Liga duke mposhtur Sevijan në “Camp Nou”, me shifrat 4-2. Një…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online