Browsing Tag

Serxho Buskets

Mesfusha në “krizë”, PSG gjen zgjidhje te Barcelona

PSG hedh sytë nga Barcelona. Francezët janë në kërkim të një mesfushori dhe objektivi i tyre gjendet tek ekipi kampion i Spanjës. Jo një, por dy të tillë për të arritur të paktën te njëri prej tyre. Siç citon katalanasja “Sport”,…