Browsing Tag

Santi Cazorla

Një magjistar i topit, Santi Kazorla nuk i ndahet futbollit

VERONIK ISTREFAJ Santi Kazorla është një nga futbollistët më të talentuar të gjenratës së tij dhe mesfushori spanjoll, ka treguar në shumë raste klasin e tij të lartë, vizionin dhe dëshirën që ka karshi futbollit. Në vitin 2012, u…