Browsing Tag

Saint-Ettiene

Ndizet Arsenal, arrin marrëveshjen me zbulimin e Ligue 1

Arsenal ka arritur marrëveshjen me Sant Etien për të transferuar Uilliam Saliban. Francezi kërkohej me ngulm nga Unai Emeri dhe sot vjen lajmi se është arritur akordi me klubin francez. Saliba është vetëm 18 vjeç dhe luan si qendërmbrojtës.…