Zyrtare | Ish-lojtari i Skënderbeut me ekip të ri, firmos në Poloni!

Ish-lojtari i Skënderbeut, Suad Sahiti, ka gjetur ekip të ri. Mesfushori është larguar nga skuadra bullgare…

Një tjetër shqiptar drejt Kroacisë, Rijeka shfaq interes për “ish”-in e Skënderbeut

Klubet kroate po i kushtojnë gjithmonë e më shumë rëndësi lojtarëve shqiptarë. Në vitet e fundit…

VIDEO | Sahiti gjen golin e parë “bullgar”, Kabashi rikthehet pas një viti

Dinamo e Bukureshtit mundi Poli Iashin në transfertë me rezultatin minimal 0 – 1. Në këtë…

U cilësua pasardhësi i Latifit, tani firmos në Bullgari

Suad Sahiti erdhi me bujë të madhe te Skënderbeu në verën e 2018-ës, teksa u etiketua…

VIDEO | Seferi shkëlqen me asiste, Bakaj shënon ndaj Hajdukut të Ismajlit e Sahitit

Taulant Seferi dhe Erlis Bakaj kanë bërë ndeshje shumë të mira në miqësoret e zhvilluara nga…

Ekskluzive/ Skënderbeu bën goditjen e radhës, merr talentin e Shpresave

Skënderbeu nuk ka të ndalur këtë verë dhe procesi i rinovimit të skuadrës po ecën me…

Sahiti: Ndjenjë e veçantë, dua të ndjek gjurmët e Latifit

Mesfushori i Skënderbeut Suad Sahiti luajti një ndeshje mjaft të mirë kundër Jang Bojs, duke treguar…

Skënderbeu prezanton Sahitin, të tjera goditje në horizont

Suad Sahiti është përforcimi i ri i Skënderbeut. Mesfushori i talentuar nga Kosova, i cili zotëron…

Zbulohet marrëveshja Skënderbeu-Rabotniçki, dy lojtarë në këmbim të Sahitit

Mesfushori Suad Sahiti është i përzgjedhuri i Skënderbeut për të pasuar Liridon Latifin, i cili pas…

Latifi ka pasardhës, nga Maqedonia vjen Sahiti

Si zakonisht, Skënderbeu nuk kapet i papërgatitur kur bëhet fjalë për lëvizjet në merkato. Shitja e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online