Skënderbeu prezanton Sahitin, të tjera goditje në horizont

0

Suad Sahiti është përforcimi i ri i Skënderbeut. Mesfushori i talentuar nga Kosova, i cili zotëron edhe pasaportë maqedonase, ka nisur sot aventurën e re si futbollist i Skënderbeut, ku pritet të bëhet pasuesi i Liridon Latifit.

Në prezantim Sahiti ka shprehur kënaqësinë dhe entuziazmin që bashkohet me skuadrën që ka mrekulluar këtë verë.

Ndërkohë, klubi korçar është duke punuar me ritme të larta në merkato. Synimi është një sulmues niveli, në radhë të parë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online