Browsing Tag

Sabien Lilaj

Zyrtare: Sabien Lilaj në Izrael, detajet e kontratës

Sabien Lilaj është gati për aventurën e tij të re në Izrael. Mesfushori korçar kishte nënshkruar që më 20 qershor një parakontratë me Sektzia Nes Tziona, ndërkohë që tanimë zyrtarisht është njoftuar nga ana e klubit izraelit që Lilaj do të…

Sabien Lilaj në Izrael, nënshkruan kontratë milionere

Sabien Lilaj kishte marrë një ofertë nga Partizani dhe Kukësi, por e kishte bërë të qartë se dëshironte të vijonte të luante jashtë vendit. Mesfushori korçar ka zgjedhur edhe ekipin e ri dhe do të transferohet në Izrael. Lilaj ka…

Sabien Lilaj dëshira e madhe, ndizet merkatoja në Superiore

Sabien Lilaj e mbylli me Gabala dhe tashmë është lojtar i lirë. Mesfushori, i cili ka qenë një nga pikat më të forta të Skënderbeut në vitet e fundit, mund të rikthehet në Superiore. Së fundmi ai është kontaktuar nga Kukësi dhe është lënë e…

VIDEO | Xhejms mahnit Azerbajxhanin, Lilaj e nis nga stoli

Tre pikë mjaft të rëndësishme për Gabala, që i afrohet me tre pikë vendit të tretë. Pjesëmarrja në kupat e Europës është objektiv për skuadrën e Sabien Lilajt. Mesfushori korçar nuk luajti titullar në takimin e sotëm dhe pati vetëm shtatë…

Zeneli njeriu asist, Lilaj dhe Xhejms festojnë në kupë

Vendasit reaguan në pjesën e dytë dhe ishin afër realizimit të një kryevepre, por barazimi nuk u arrit. Zeneli ishte autori i asisteve të dy golave të Herenvenit. 23-vjeçari i talentuar i përfaqësueses së Kosovës dhuroi pasimet, që u kthyen…

Spikat Sabien Lilaj, vjen vlerësimi në Azerbajxhan

Gabala triumfoi këtë javë dhe një nga golat për skuadrën azere e shënoi Xhejms Adeniji. Gjithsesi ai që ka tërhequr më së shumti vëmendjen ka qenë mesfushori Sabien Lilaj. Korccari ishte titullar dhe dha kontributin e tij në arritjen e…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online