Rumenige njofton datën e dorëheqjes: Ja pasuesi im

Karl Hainc-Rumenige ka pranuar se do të japë dorëheqjen nga posti i drejtorit të përgjishëm të…

Bajerni e konfirmon, PSG në bisedime me Boateng

Zherom Boateng kërkohet me ngulm nga PSG dhe klubi francez ka kontaktuar futbollistin, ka konfirmuar presidenti…

Rumenige: Çmenduri, Nejmar ka kushtuar më shumë se “Allianz Arena”!

Presidenti i Këshillit Drejtues të Bajernit të Mynihut, Karl-Hainc Rumenige, ka folur sot për Sport Bild,…

Hames merr numrin 11 te Bajerni, Rumenige sqaron marrëveshjen me Realin

Hames Rodrigez dje u zyrtarizua si futbollist i Bajernit dhe sot u paraqit në Mynih, ku…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online