Joshua vs Ruiz 2, anglezi refuzon rikthimin në SHBA

E gjithë bota e boksit është në pritje të përsëritjes së duelit midis Anthony Joshuas dhe…

Ruiz paralajmëron Joshuan: Do dobësohem 10 kile për duelin e radhës

Andy Ruiz shokoi të gjithë botën mbrëmjen e 1 qershorit teksa mposhti kampionin e botës Anthony…

Ruiz mesazh Joshuas, ka një kusht për ndeshjen e kthimit

Andy Ruiz do të ndeshet sërish me boksierin me famë botërore, Anthony Joshua. Palët për momentin…

Data dhe vendndodhja, Joshua – Ruiz 2 thuajse zyrtare

Anthony Joshua të rikthehet në ring përballë boksierit amerikano-meksikan, Andy Ruiz, për t’u hakmarrë për humbjen…

Joshua – Ruiz 2 thuajse zyrtare, promotori zbulon vendndodhjen e duelit

Anthony Joshua dhe Andy Ruiz do të rikthehen në ring për të vendosur njëherë e mirë…

Holyfield: Presion i tmerrshëm mbi Joshuan, Ruiz fiton sërish

Legjenda e boksit të peshave të rënda, Evander Holyfield, ka folur për situatën e divizionit ku…

Ruiz: E di planin e Joshuas, duelin tjetër do jem më agresiv

Mbajtësi i katër brezave kampion bote në peshat e rënda, Andy Ruiz, ka folur për mediet…

ZYRTARE | WBO del me njoftim, Usyk ndeshet me fituesin e Joshua – Ruiz

“WBO” një prej konfederatave më të rëndësishme të boksit profesionist ka bërë të ditur emrin e…

Ruiz: Joshua më nënvleftësoi, jam fans i Tyson Fury-t

Kampioni i botës Andy Ruiz është rikthyer të flasë për duelin e tij me Anthony Joshua-n…

30 mln euro investim, ja plani i Realit për mesfushorin e Napolit

Reali i Madridit po synon të përforcojë edhe mesfushën në këtë merkato vere. Sipas AS, “Los…

ZYRTARE | Joshua aktivizon klauzolën, dueli me Ruiz do përsëritet

Promotori i Anthony Joshua-s, Eddie Hearn, konfirmoi me një njoftim në rrjetet sociale përsëritjen e duelit…

VIDEO | Historike, Andy Ruiz turpëron Anthony Joshua-n

New York, 1 qeshor 2019… Andy Ruiz, një boksier meksikano-amerikan i njohur vetëm nga fansat më…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online