Çelsi në ekstazë pas triumfit, lojtarët “dëbojnë” Abramoviç!

Çelsi arriti të triumfonte në finalen ndaj Arsenalit, duke siguruar trofeun e Europa League, i pari…

Ideja e fundit e Abramoviç, Sarri rrezikon shumë

Zakonisht periudhat e pushimit janë fat për ekipet që nuk ndodhen në një moment të mirë.…

Çelsi në prag të katastrofës, sa shumë halle për Abramoviç

Mauricio Sarri e filloi siç duhej eksperiencën e tij të parë në futbollin anglez, pasi në…

Abramoviç “kërcënon” Sarrin: Nëse nuk ia del, shkarkohesh!

Çelsi reagoi pas humbjes së thellë kundër Buremuthit në transfertë dhe mposhti Hadërsfilldin në shtëpi më…

“Nxirr paratë dhe mos fol”, si Murinjo transferoi Drogbanë!

Ishte vera e vitit 2004 dhe Roman Abramoviç i besoi stolin e Çelsit Zhoze Murinjos. Portugezi…

Abramoviç dëshironte një tjetër klub, por një gabim… lumturoi tifozët e Çelsit!

Roman Abramoviç bleu klubin e Çelsit në qershorin e vitit 2003 dhe historia e “Bluve të…

Çelsi dhe mallkimi i janarit, 137.1 milionë euro për “dështime”

Çelsi është një ndër klubet që njihet për potencial ekonomik dhe për shpenzimet e shumta që…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online