Browsing Tag

Roberto Soriano

“Demat” rikthejnë Sorianon: Faleminderit për mundësinë!

Pas dy sezonesh në Spanjë është rikthyer sërish në Itali dhe këtë herë do të veshë fanellën e Torinos. Roberto Soriano ka lënë Vijarealin dhe do të luajë në Serinë A. Klubet kanë arritur marrëveshjen për huazimin me të drejtë blerje të…