Browsing Tag

Roberto Martinez

Bllokadë Realit për Martinez, prapaskena Konte-Murinjo

Reali i Madridit ka emëruar Santiago Solarin si trajner të përkohshëm. Në Spanjë janë të shumtë zërat që shohin Antonio Konten si teknikun e ardhshëm. Por ka edhe opsione të tjera dhe një nga emrat e lakuar është ai i Roberto Martinez.…