VIDEO | River Plejt nënshtron Bokën, merr fronin amerikano-jugor në Madrid

Ndeshje e çmendur dhe e paharrueshme është zhvilluar sot në Madrid mes River Plejtit dhe Boka…

Ruxheri: Kur lashë Bokën për Riverin më dogjën shtëpinë!

Oskar Ruxheri është një nga të paktët lojtarë, i cili ka luajtur edhe me Boka Zhunjors…

River-Boka në Madrid, Dani Alvesh: Gjëja më e turpshme që kam parë!

Vendimi për ta luajtur ndeshjen e kthimit të finales së Copa Libertadores në Santiago Bernabéu në…

Kupa Libertadores drejt Spanjës, e konfirmon ish-presidenti i Bokës

Ndeshja e shtyrë mes River Plejtit dhe Bokës është një hall më vete për “CONMEBOL“, që…

Libertadores: Nga zjarri në Buenos Aires, te milionat e sheikëve?

Prej ditësh është në qendër të mendjes katrahura e Kupës Libertadores, me finalen e kthimit River-Boka…

“CONMEBOL” merr masa ekstreme, çon finalen e Libertadores jashtë Argjentinës

Institucioni qeverisës i futbollit në Amerikën e Jugut, “COMEBOL”, ka njoftuar se takimi i dytë i…

“Turp botëror”, në Argjentinë të gjithë fajtorë

Superclasico duhej të ishte një reklamë për futbollin argjentinas dhe atë amerikano-jugor, por edhe frika ishte…

Superclasico luhet sot… nëse pranon Boka!

Në teori, sot në mbrëmje, në orën 21.00 me orën tonë, do të luhet Superclasico, River-Boka,…

VIDEO Çmenduri, ja si futen fishekzjarrët në stadium për River-Boka!

Dhuna 1, sporti 0. Në Argjentinë duhej të luhej Superclasico, sfida e shekullit, që do të…

Finalja e ëndrrave, 58 vjet pritje për Superclasico që vlen më shumë se Real-Barcelona

E shtunë, ora 21:00 në Shqipëri, ora 17:00 në Buenos Aires. Atje, në Argjentinën e largët,…

Boka Zhuniors kthehet në fronin e Argjentinës

Boka Zhuniors ka fituar titullin kampion për sezonin 2016/17 në Argjentinë, pa luajtur ende këtë mesjavë.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online