Browsing Tag

Rene

Torino i plotëson dëshirën, Niang rikthehet në Francë

Torino dhe Rene kanë arritur akordin mes tyre për kalimin e Mbaje Niang në kampionatin francez. Sulmuesi kishte shprehur dëshirën e tij për t’u rikthyer në Francë, ku ka luajtur më parë me ekipet e Kaenit dhe Montpeljes. Senegalezi do të…