Mbyllet çështja e yllit zikaltër, ja skuadra e re

Ai po shqyrton ofertat brenda vendit, ku duket se ka gjetur zgjidhje.

Jo vetëm një “princ”, Fiorentina akord edhe me Naingolan

Fiorentina prezantoi sot Kevin Princ Boateng, i cili firmosi një kontratë 2-vjeçare. Trajneri Montela ka kërkuar…

Ideja e fundit, Naingolan tenton rikthimin e madh

Raxha Naingolan është një prej lojtarëve që pritet dhe duhet të largohet nga Interi. Antonio Konte…

Ofertë surprizuese, “ninxha” mund të mbetet në Serie A

Antonio Konte nuk e ka në planet e tij dhe diçka të tillë ia ka pohuar…

VIDEO | E ngacmoi legjenda Toti, Bajerni nis sulmin për talentin italian

Bajern Mynih ka hedhur sytë nga Italia, më saktë nga Serie B. Klubi bavarez po ndjek…

Ikardi-Naingolan, kjo deklaratë i largon nga Interi

Interi i ri po merr formë me lojtarë, që po vijnë e me të tjerë me…

Konte jep urdhër: Nuk i dua, m’i hiqni qafe këta dy lojtarë!

Antonio Konte është një “gjeneral”. Trajneri i Interit insiston nga të gjithë lojtarët e tij që…

E duan jashtë bashkë me Ikardin, lëvizje surprizë e Marotës

Ardhja e Kontes i ka ndezur dritën e kuqe

Ideja e fundit, Barça dhe Interi projektojnë shkëmbimin e bujshëm

Një ide interesante po qarkullon në Katalunjë. Tratativat nuk kanë nisur akoma, por Barcelona dhe Interi…

Konte nuk e dëshiron në ekip? “Ninxha” nuk e vret mendjen

Ulja e Antonio Kontes në stolin e Interit do të ndikojë në largimin e disa lojtarëve.…

Naingolan: Të rinjtë e kanë çdo gjë në pjatë argjendi sot, më përpara…

Raxha Naingolan njihet për karakterin e tij të fortë dhe shpesh bëhet protagonist, si në fushë…

Naingolan: Po të rrija, do plaste Lufta e Tretë Botërore te Roma!

Raxha Naingolan la Romën në verën e kaluar për t’u transferuar tek ekipi i Interit. Mesfushori…

Naingolan: Bëmë detyrën, Ikardi? Na nevojitet çdo lojtar!

Inter mori një fitore mjaft të rëndësishme ditën e sotme, teksa triumfoi përballë Sampdorias me shifrat…

Vëllai i Naingolan ka mbetur i shtangur: Raxha s’do të ndryshojë kurrë

Raxha Naingolan nuk po kalon një moment të mirë tek Interi. Karakteri problematik i belgut është…

Habit Naingolan: Pasi të tërhiqem, e sigurt që largohem nga bota e futbollit!

Raxha Naingolan kaloi verën e këtij viti nga ekipi i Romës në drejtim të Interit. Një…

Barela: Nuk luaj për Ferrari, ja ku ngjaj me Naingolan

Nikolo Barela, pjesë e Kaljarit, ka rënë në sytë e shumë klubeve të mëdha. Mesfushori me…

Antipatia ndaj Juves dhe “dëbimi” nga Roma, Naingolan flet “pa doreza”

Transferimi i Raxha Naingolan nga Roma në drejtim të Interit, ishte një marrëveshje që ra jo…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online