Sa shumë dritëhije, FSHF zbulon kërkesën për Policinë

Nesër pritet që të rikthehet gara, edhe pse ende FSHF nuk ka dalë me një njoftim…

Ministri Lleshaj: Policia ka kosto, tifozët të identifikohen

Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, foli në tryezën e përbashkët të mbledhur sot në Tiranë. Zyrtari…

Marko: U dhunua futbolli, jo vetëm arbitrat! Ndërprerja shërben

Këtë javë nuk do të luhet futboll në Shqipëri dhe janë arbitrat ata që e kanë…

Policia i përgjigjet FSHF-së me kërcënim: Do marrim masa edhe për ju

Policia e Shtetit, me anë të një postimi në “Facebook”, ka reaguar sa i takon dhunës…

Arbitrat të frikësuar: Po na duket sikur Policia është partnere me krimin!

Bashkimi Arbitrave Shqiptar të Futbollit është zgjuar sot dhe u desh goditja e Eldorian Hamitit në…

Shulku: Policia ta ndajë mendjen, po “mbyten” klubet. Ja ç’ndodh në rrethe

Çështja e sigurisë në stadiume ka qenë temë e diskutuar gjerë e gjatë para nisjes së…

Masat për derbin, Policia e Shtetit paralajmëron tifozët

Derbi nis në orën 18:00, ndërkohë që Policia e Shtetit ka dalë me njoftim në lidhje…

Incidenti në Partizani-Flamurtari, procedohen 4 tifozë

Incidentet e ndodhura gjatë ndeshjes Partizani-Flamurtari kanë vënë në lëvizje edhe Policinë e Shtetit, teksa sot…

Policia e qartë para derbit: Këto janë masat, kaloni në rrugët e caktuara!

Policia e Shtetit ka publikuar masat e marra për ndeshjen Tirana-Partizani, që zhvillohet sonte prej orës…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online