Browsing Tag

Pochettino

Poçetino: Krenar për këtë lojtar, do ta provojmë sërish!

Trajneri i Totenhemit, Mauricio Poçetino, foli për BT Sport pas humbjes në finalen e Champions League: "Jam shumë krenar për ekipin tim, për mënyrën si luftoi. Nuk patëm fat, pësuam një gol të shpejtë me penallti. Luftuam dhe luajtëm shumë…

Eriksen: Jam njeriu më me fat në planet!

Mesfushori i Totenhemit, Kristian Eriksen, i cili dha pasimin e gabuar që çoi te goli i anuluar i Sitit në shtesë deklaroi për BT Sport: "Jam një ndër njerëzit më me fat në planet në këtë moment. Mendova se mori fund, por ishte një ndeshje…

Fitorja e dhimbshme e Poçetinos: Kejn mungon gjatë

Totenhemi e fitoi ndeshjen e vajtjes në çerekfinalet e Champions League kundër Mançester Sitit, por trajneri Mauricio Poçetino nuk ishte i lumtur pas ndeshjes. Shkaku ishte dëmtimi i yllit të ekipit, sulmuesi Herri Kejn, i cili në një…

Mallkimi vazhdon, Totenhemi humbet edhe një tjetër yll

Viti i ri ka nisur shumë keq për Totenhemin, që nga java në javë po humbet titullarë të rëndësishëm, ndërkohë që klubi nuk po bën asnjë lëvizje në merkato. Kapiteni i Anglisë Herri Kejn u dëmtua në sfidën kundër Mançester Junajtid këtë…