VIDEO | Ndombele shkëlqen në debutim, luan “shah” me mesfushën e Juves

Tangui Ndombele, mesfushori i talentuar francez, bëri një ndeshje të shkëlqyer përballë Juventusit, duke qenë autori…

E ardhmja e Eriksen, Poçetino kapet “mat” nga gazetarja

Pikëpyetja më e madhe në kampin e Totenhemit është e ardhmja e Kristian Eriksen. Ylli danez…

Këshilla e profesorit, Pirlo: Ju tregoj trajnerin e duhur për Juventusin

Andrea Pirlo shprehet qartë.

Përmbysja e madhe, Poçetino zbulon çfarë u tha në dhomat e zhveshjes

Maurisio Poçetino fitoi shumë pikë të vyera në reputacionin e tij si një nga trajnerët më…

Poçetino: Ajaksi ka një avantazh të padrejtë në Champions!

Trajneri i Totenhemit, Maurisio Poçetino, ka folur për mediat britanike sa i takon gjysmëfinales së Ligës…

Milani “josh” Poçetinon, ja sa buxhet i ofron

Sipas mediave italiane, Milani nuk do t’i besojë më Gatuzos stolin për sezonin e ardhshëm dhe…

Buzëqesh Poçetino, lideri i ekipit lë pas dëmtimin

Totenhemi është një ndër ekipet më në formë në Premier Ligë, teksa në katër ndeshjet e…

Poçetino për mungesën e blerjeve: Kemi Kejnin në skuadër!

Trajneri i Totenhamit, Maursio Poçetino vazhdon të insistojë se skuadra e tij nuk ka nevojë për…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online