Browsing Tag

Patrik Kutrone

Kutrone është në shitje, por ka një problem të madh

Milanit i duhen hyrje në llogari për të eliminuar totalisht problemet me UEFA-n. Patrik Kutrone është nxjerrë në shitje nga Boban e Maldini për të gjeneruar të ardhura. Ata kërkojnë të paktën 25 milionë euro për të lënë të lirë sulmuesin,…

Morata me valixhe në duar, Sarri tremb dy ekipet e Milanos

Inter dhe Milan po përgatiten për ndeshjen derbi, që zhvillohet ditën e diele në orën 20:30. Për të shqetësuar tifozët respektivë ka menduar “The Sun”. Sipas tabloidit anglez, Çelsi po kërkon një sulmues për merkaton e janarit. Alvaro…

Ndryshime te Italia, Mançini “largon” tre lojtarë

Italia po përgatitet për ndeshjet kundër Ukrainës dhe Polonisë. Miqësorja kundër ekipit të Shevçenkos do të zhvillohet pasnesër në stadiumin e Xhenovës, ndërsa katër ditë më pas zhvillohet përballja me Poloninë për Nations League.…